Przedłużenie młodości…

Innowacyjny zabieg korygujący oznaki starzenia się skóry i zapobiegający ich powstawaniu połączony z linią kosmetyków do pielęgnacji domowej…

Zabieg przeznaczony do każdego typu cery ze zmianami lub ubytkiem skóry związanym z utrata jędrności i elastyczności, stosowany zapobiegawczo dla zachowania zdrowego i młodego wyglądu.

Przedział wiekowy 25 ? 45 lat , pierwszy zabieg Anti ?Age dla tak młodej grupy wiekowej.

Skuteczność zabiegu zapewniają składniki aktywne :

Witamina PP posiada silne właściwości antyoksydacyjne , poprawia funkcjonowanie bariery hydrolipidowej naskórka, hamuje utlenianie protein a tym samym przeciwdziała sztywnieniu włókien podporowych i zmianom właściwości biochemicznym skóry.

Aktywator kolagenu i elastyny to związek który łączy się z krzemem , pobudza syntezę fibroblastów, wpływa na uporządkowanie włókien kolagenowych, ma działanie silnie przeciwstarzeniowe, poprawiając jędrność i elastyczność skóry.

IDEALIFT stymuluje syntezę elastyny , wykazuje silne działanie na strukturę tkanki sprężystej , zwalczanie zwiotczenia i przyśpieszenie efektów liftingu.
Fitoretinol stymuluje produkcję enzymów poprawiających stan naskórka, zwiększa elastyczność i pozwala zachować dłużej zdrowy i młody wygląd skóry.
Glikozaminoglikany to mukopolisaharydy poprawiające stopień nawilżenia i zwiększające stopień penetracji składników aktywnych w głąb skóry.

Cena zabiegu 150 zł z peelingiem kawitacyjnym Gratis

Pielęgnacja domowa
Krem na dzień i na noc
Cena kremu 70 zł szt

Efekty po zabiegu

? Wygładzenie i ujędrnienie skóry
? Poprawienie elastyczności i sprężystości
? Zredukowanie drobnych linii i zmarszczek
? Przywrócenie skórze zdrowego kolorytu i młodszego wyglądu
? Regularne wykonywanie zabiegu pozwala skutecznie zminimalizować i opóźnić skutki upływającego czasu, pozwalając przedłużyć młodość skóry