Lubię zapach dojrzałych pomarańczy i ognistą czerwień jesiennego lasu, kocham to co piękne i niepowtarzalne. Realizując swoją pasję od ponad siedmiu lat jako kosmetolog przekonałam się, że każdy człowiek ma w sobie coś pięknego, a zarazem innego, niepowtarzalnego co potrzebuje podkreślenia oraz pielęgnacji. Największą radość daje człowiekowi to co może dać drugiemu, a ja daję całą swoją wiedzę, doświadczenie, pasję, aby podarować nie tylko piękno, ale również zdrowie.

 

W salonie korzystam z wysokiej klasy sprzętu do pielęgnacji twarzy i ciała, pozwala to na uzyskanie długotrwałych efektów odmłodzenia oraz poprawy wyglądu sylwetki czyli odchudzania poprzez stymulację mięśni. Zabiegi wykonuję są na wysokiej jakości kosmetykach renomowanych firm takich jak: Dermika, Charmine Rosse, które są hipoalergiczne i przebadane dermatologicznie. Współpracuję również z firmami SPN, OPI, ORLY, które posiadają wspaniałą kolorystykę lakierów oraz doskonałą trwałość.

Często od moich klientów, przyjaciół słyszę to samo pytanie: dlaczego salon ma nazwę ?KOSMETYKA z SERCEM i Mini SPA? odpowiedź mam prostą – nazwa wzięła się z miłości do kosmetyki, pomagania i pracy z ludźmi. Miłość u mnie to mąż, rodzina i kosmetyka – trzy filary mojego życia, dzięki którym jestem szczęśliwa. Kosmetologia jest moją pasją i jednocześnie całym zawodowym światem, gdzie robię to co kocham pomagając innym. Przyjdź i przekonaj się sam.  Umów się na bezpłatną konsultację.

Zapraszam serdecznie i do zobaczenia!
Jolanta Jurzykowska