Peeling kawitacyjny dla mężczyzn

Peeling kawitacyjny, często zwany w skrócie kawitacją, to zabieg uniwersalny, bezbolesny i przeznaczony do każdego typu cery niezależnie od wieku. Jego zadaniem jest złuszczenie naskórka oraz pobudzenie go do odnowy. Stosowany jest w celu głębokiego oczyszczenia skóry, eliminacji wągrów i hamowanie rozmnażania się bakterii. Wibracje wykorzystywane w zabiegu usprawniają przepływ krwi i limfy zapewniając dotlenienie i pobudzenie odnowy skóry, a dodatkowo zabieg jest bardzo relaksujący. Peeling ten przeznaczony jest szczególnie dla osób starszych z cerą bardzo suchą i widocznymi zmarszczkami, ponieważ redukcja zrogowaciałego naskórka przyśpiesza powstawanie nowego.

Zabieg ten jest alternatywą dla osób z cerą naczyniową, którym nie poleca się tradycyjnego oczyszczania twarzy. Może być stosowany jako samodzielny zabieg lub forma przygotowania do zabiegów nawilżających , regenerujących i przeciw zmarszczkowych.

Głównym efektem peelingu kawitacyjnego jest:
uzyskanie odświeżonej i oczyszczonej skóry,
oprócz efektu świeżości, skóra zyskuje poprawę krążenia, w skutek dotleniającego, nawilżającego i odmładzającego skórę mikro-masażu wywołanego drganiami fal ultradźwiękowych,
w wyniku poprawy krążenia, skóra pobudza swoje komórki i zmusza je do naturalnej odnowy,
usuwane są również wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, zaskórniki czy wągry,
w wyniku czego uzyskiwany jest efekt sterylizacji,
dodatkowymi zaletami jest także wygładzenie zmarszczek oraz delikatny masaż twarzy.

Cena peelingu kawitacyjnego :

z ampułką i maską 150 zł