Peeling kawitacyjny, często zwany w skrócie kawitacją, to zabieg uniwersalny, bezbolesny, przeznaczony do każdego typu cery niezależnie od wieku. Jego zadaniem jest złuszczenie naskórka, pobudzenie do odnowy. Stosowany jest w celu głębokiego oczyszczenia skóry, elminacji wągrów i hamowania rozmnażania się bakterii. Wibracje usprawniają przepływ krwi i limfy co zapewnia dotlenienie i pobudzenie odnowy skóry oprócz tego zabieg jest bardzo relaksujący. Peeling ten przeznaczony jest dla osób starszych z cerą bardzo suchą i widocznymi zmarszczkami, ponieważ redukcja zrogowaciałego naskórka przyśpiesza powstawanie nowego.

Głównym efektem peelingu kawitacyjnego jest:

? uzyskanie odświeżonej i oczyszczonej skóry.
? Oprócz efektu świeżości, skóra zyskuje poprawę krążenia, w skutek dotleniającego, nawilżającego i odmładzającego skórę mikro-masażu wywołanego drganiami fal ultradźwiękowych.
? W wyniku poprawy krążenia skóra pobudza swoje komórki i zmusza je do naturalnej odnowy.
? Usuwane są również wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, zaskórniki czy wągry, w wyniku czego uzyskiwany jest efekt sterylizacji.
? Dodatkowymi zaletami jest wygładzenie zmarszczek oraz delikatny masaż twarzy.

Peeling kawitacyjny na plecy najczęściej wykonywany jest z zabiegiem oczyszczania, ale może być również wykonany jako samodzielny zabieg.

Cena zabiegu 150 zł