Trudno uwierzyć, że kiedy śnieg leży za oknem wiosna zbliża się wielkimi krokami?

Kto z nas nie kocha wiosny? Zapachu wiosennego powietrza, ciepłych promieni słonecznych i dłuższych dni? Wiosna to cudowny czas świeżości i pięknych kolorów. Nie należy jednak zapominać, że to także czas porządków? również kosmetycznych.

W związku z tym w salonie Kosmetyka z sercem przygotowaliśmy dla Państwa szereg zabiegów, które pomogą cerze i ciału przygotować się na nadejście wiosny:
W promocji z okazje zbliżającej się wiosny znalazły się zabiegi:

Wiosenne oczyszczanie

W odświeżaniu skóry po zimie jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów. Zanieczyszczona skóra nie może prawidłowo funkcjonować i w pełni wykorzystywać substancji odżywczych, które próbujemy dostarczyć jej poprzez kremy czy maseczki. Dlatego zapraszamy do naszego salonu na zabieg, który pomoże zregenerować skórę twarzy i przygotuje ją do wiosny. Oczyszczanie jest kompozycją kilku zabiegów, mianowicie: peelingu kawitacyjnego, manualnego usuwania zanieczyszczeń oraz maski, którą dobieramy zgodnie z życzeniem lub potrzebą klienta. Cena zabiegu oczyszczającego to 180 zł.

Relaks i odprężenie

Po zimowym męczeniu skóry tłustymi kremami nadchodzi czas, by dać jej odpocząć
i ją odświeżyć. W związku z tym proponujemy Państwu masaż klasyczny twarzy, ampułkę regenerując wprowadzoną przez ultradźwięki oraz łagodząco-nawilżającą maskę z alg morskich. Dodatkowo można wykonać peeling kawitacyjny, który pozwala usunąć zrogowaciały naskórek i tym samym dostarczyć skórze jak największej ilości składników odżywczych zawartych w preparatach kosmetycznych.  Relaks i odprężenie podczas zabiegu pozwoli na szybsze zregenerowanie komórek i pobudzenie ich do odnowy, a tym samym poprawi wygląd skóry . Cena zabiegu to 170 zł

Kompleksowe działanie

Wiosną należy działać kompleksowo. Trzeba zadbać, aby cera i ciało było odpowiednio nawilżone, odżywione i wzmocnione. W związku z tym mamy dla Państwa propozycję zabiegu Mikrodermabrazji diamentowej. Jest to całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Polega na pielęgnacji naskórka poprzez jego mechaniczne ścieranie. Zabieg ten poprawia funkcjonowanie skóry, pomaga w walce z nadmiernym łojotokiem, bliznami, zmarszczkami czy przebarwieniami na skutek nadmiernej ekspozycji na słońce. Mikrodermabrazja ma na celu nie tylko oczyszczenie skóry ale również pobudzenie jej procesów regeneracyjnych. W skład kompleksowego działania wchodzi wykonanie mikrodermabrazji diamentowej twarzy
z wprowadzeniem ampułki nawilżającej bądź kolagenowej oraz maski z alg morskich.  Cena tego zabiegu :

Mikrodermabrazja z ampułką lub maską 100 zł

Mikrodermabrazja z ampułką i maską 140 zł