Mezoterapia mikroigłowa dla ciała

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem wykorzystującym specjalistyczną aparaturę do mikro nakłuć o różnej głębokości i częstotliwości dobranej do rodzaju skóry klienta. Zabieg ten pobudza i stymuluje naskórek , zwiększa kilkukrotnie jego przepuszczalność , dzięki czemu ułatwia wprowadzenie wysoce skoncentrowanych substancji aktywnych w głąb skóry. Jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, poprzez zastosowanie nowej technologii wykonywany jest bardzo precyzyjnie, nie pozwalając na uszkodzenie i poszarpanie skóry. Należy także do tak zwanych zabiegów sterylnych, gdyż charakteryzuje się zastosowaniem jednorazowych końcówek z igłami, użytych do jednego klienta i wykorzystanych w jednym zabiegu.
Zabieg ten dla osób wrażliwych może być odczuwalny, dlatego przed zabiegiem można wybrać opcje znieczulenie kremem Emla lub lidokainą .

Efekty po zabiegu :

? Pobudzenie krążenia, systemów naprawczych skóry do szybszej produkcji kolagenu
? Redukcja zmarszczek , odmłodzenie skóry , wygładzenie
? Zmniejszenie porów, spłycenie blizn po trądzikowych, rozstępów
? Poprawa kolorytu skóry , jej elastyczności i jędrności
? Likwidacja przebarwień
? Stymulacja porostu włosów w połączeniu z odpowiednią kuracją
? Poprawa owalu twarzy
? Zmniejszenie produkcji gruczołów łojowych

Już po pierwszym zabiegu widać zagęszczenie skóry, szybka odbudowa przestrzeni międzykomórkowej. Zabieg można wykonywać nawet co dwa tygodnie, najlepsze efekty uzyskujemy po serii zabiegów. Po dwóch zabiegach widoczne wyraźne spłycenie zmarszczek oraz zmniejszenie głębokości rozstępów. Zabieg przeznaczony dla każdego typu skóry.
Zmniejszenie, spłycenie a nawet eliminacja rozstępów, efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.

Cena od 300 zł